Google Ana Sayfa Yap – Videolu ve Resimli Anlatım

Kategori: İnternet | Tarih: 08 Haziran 2010 | Yorum: 126 Tane

Mozilla Firefox ta ve İnternet Explorer de Google Ana Sayfam Olsun, Google Ana Sayfam Yapamıyorum, Google Ana Sayfa Nasıl Yapılır, Türkçe Google Ana Sayfa Yapmak, Mozilla Firefox Google Ana Sayfa Yap, İnternet Explorer Google Ana Sayfa Yap..

Hazırladığım Video da İlk Önce Mozilla Firefox‘ta Google Ana Sayfa Yapmayı Anlattım, Video’nun Diğer Yarısında da İnternet Explorer ‘da Google Ana Sayfa Yapmayı Anlattım..
(Video Kısa ve Kolay Anlaşılır..)

Anlamadığınız Nokta Olursa veya Eklemek İstediğiniz Var ise Yorum Yaparak Bildirebilirsiniz..

"Google Ana Sayfa Yap – Videolu ve Resimli Anlatım" Konusu: 126 Yorum 1. taner diyor ki:

  Ya bende üst karakterler yok araçlar, seçeneği yok, sağ üst köşede üst üst üç çizgi var oradan ayarlar diyorum çıkmıyor.

 2. İsimsiz diyor ki:

  Allah ne muradınız varsa versin çok teşekkür ederim.

 3. mehmetcan güler diyor ki:

  Süpersiniz sağolun.

 4. ümit diyor ki:

  Siteye giriş yapmak için tıkladığımda yeni sekmede açıyor sürekli nasıl iptal edebilirim acaba.

 5. Melih diyor ki:

  Videolu anlatım süper olmuş.

 6. faruk akkoç diyor ki:

  Kardeş bir şey soracağım. Ben bu Google ye tıklıyorum karşıma Avira çıkıyor bir virüs programı. Bir virüsü kaldırıyordum yanlışlıkla bunu ben Google de giriş yaptım o çıkıyor. Ona da Google yazmam lazım düzelmesi için lütfen yardım edin cevaplarsanız teşekkürler şimdiden çok ama çok teşekkür.

 7. rüyan diyor ki:

  Arkadaşlar benim Bilgisayarıma incredibar diye bir Şey Geldi. Ne Yaptıysam Gitmiyor. Lütfen Yardımcı Olur musunuz? Ne yapmam gerekir? Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.

 8. thegztci diyor ki:

  Tarayıcını tamamen kaldır düzelir olmazsa combofix ile tarattır çözülür.

 9. Ad3m diyor ki:

  Arkadaşlar benim sorunun şu; Mozilla Firefox, Google Chrome, İnternet Explorer 8 filan yüklüyorum. Google Chrome tıkladığımda karşıma Google Chrome geleceğine eski İnternet Explorer geliyor. Bu Mozilla Firefox ve öbüründe de oluyor buna bir çözüm üretir misiniz lütfen.